Analýza 29 prvků z vlasů

Analýza prvků z vlasů (APV) - Zdravotní program je vyšetření stavu výživy těla na základě počtu a poměru prvků ve vlasech.

 Analyza_29_ZP Analyza_29_AP

 Analýza prvků z vlasů (APV) - Zdravotní program je vyšetření stavu výživy těla na základě počtu a poměru prvků ve vlasech.
Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvky a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.

Zdravotní program , který se skládá z 36 – 52 stran pro dospělé, kromě diagramů s hodnotami a poměry jednotlivých prvků, obdržíte: popis metabolického typu, program suplementace, metabolická dieta.

Analýza prvků z vlasů ilustruje množství prvků, které jsou skladovány v organismu zkoumaného. Na jejím podkladě je možno ohodnotit typ metabolismu zkoumané osoby a podat patřičná dietetická doporučení.
Používání správné diety a selektivní suplementace ochrání organismus před mnoha nemocemi. 
Použití správné suplementace vitamíny a mikroelementy může podpořit farmakoterapii a tak rychleji přinést očekávané efekty a chránit organismus před jejími vedlejšími vlivy. 
Díky správné interpretaci výsledku analýzy prvků z vlasů navrhujeme stravovací program, který je pro vyšetřovaného šancí k získání zdravotní kondice a je zajištěním před hrozícími nemocemi.
Zhodnotí způsob stravování, poukáže na chyby a dá návod na zlepšení.

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se doporučuje zejména pro lidi, kteří mají problémy s udržením fyzické a duševní rovnováhy, a to zejména se sníženou imunitou. Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se používá v prevenci zdraví dospělých a dětí (od 3 let), a také jako podporování léčby a rehabilitace. Nejčastěji se provádí při gastrologických, hormonálních, neurologických, kožních, srdečních poruchách, a také při poruchách kostního a kloubového systému.
Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program velmi účinně pomáhá při léčbě poruch: duševních (m.j. deprese, špatná reakce na stres), neurologických (m.j. RS, Parkinsonova nemoc, epilepsie, autismus), kožních (m.j. lupénka, albinismus, vypadávání vlasů, akné), kardiologických (m.j. ateroskleróza, infarkt myokardu) a poruch kostí a kloubů (m.j. revmatoidiní artritida, osteoporóza).


Provedení Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se doporučuje lidem vystaveným zvýšenému úsilí (fyzická nebo duševní práce, amatérský sport), a také profesionálním sportovcům.

Díky Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program můžete překonat problémy se špatným vstřebáváním a vyměšováním (gastrologické poruchy), což umožní správnou výživu a přírodní detoxikace organismu.
Analýza může prokázat možnost nepříznivého vlivu na metabolismus toxických prvků, a program suplementace Vám pomůže zbavit se jich z těla.
Díky dodržení doporučení týkajících se diety a potravinových doplňků, která jsou uvedena ve výsledku analýzy, máte šanci v boji proti chronické únavě a slabosti a v léčbě obezity.


Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program je určena pro všechny, kteří chtějí vědomě pečovat o své zdraví – v prevenci, a také jako podpora při léčbě a rehabilitaci.

 
2800
2801128002801
   
 • Zdravotní program Kód: 42
  Analýza 29 prvků z vlasů - zdravotní program
  Skladem

  Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvky a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.


  2 800 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem